De sportieve CORAL stadsfiets is veelzijdig, praktisch en hoog in comfort! De perfecte e-bike voor dagelijks gebruik die qua prijs niet te verslaan is. De 28 inch damesfiets (met een framemaat van 49 centimeter) heeft een prachtige donkerblauwe kleur. Met de MXUS-achterwielmotor, de versnellingen (Shimano Speed 7 derailleur) en een actieradius tot 50 kilometer fiets je heerlijk weg!
De pluspunten op een rijtje:
Een dagje erop uit om te genieten van het goede weer? Maak je klaar voor een flinke fietstocht! Want met de CORAL stadsfiets leg je afstanden af tot 50 kilometer (ondersteuning tot 25km/u). De 450 Wh accu is mooi weggewerkt onder de bagagedrager en makkelijk uitneembaar. De accu onderweg opladen is dus geen probleem!
Comfortabele ondersteuning
De onderhoudsarme MXUS GDF07 achterwielmotor van de CORAL geeft je de ideale ondersteuning. De rotatiesensor registreert het draaien van de trapas en geeft de juiste ondersteuning op basis van de snelheid van de rotatie. Ook als je weinig kracht levert, krijg je al direct een comfortabele ondersteuning. Direct en comfortabel schakelen is mogelijk met de Shimano Speed 7 derailleur. Neem daarbij de drie ondersteuningsniveaus (te bedienen middels lcd-display) en je gaat zorgeloos op weg!
Sportief en solide
De ideale elektrische damesfiets met een strak en sportief ontwerp. Deze uiterlijke kenmerken in combinatie met de uitstekende specificaties en het hoge comfort maken deze e-bike een solide basis voor elke rit! Ga er een gezellig dagje op uit of fiets het dagelijkse ritje naar je werk. Laat je verrassen door de functionaliteit en het sportieve karakter van de CORAL!
Algemene specificaties
Kleur: donkerblauw
Geslacht: dames
Materiaal frame: aluminium
Materiaal velg: aluminium
Banden: Wanda 700x40c
Zadel: Comfortabel
Handgrepen: Herrmans 90
Wielmaat: 28 inch
Framemaat: 49 cm
Stuurpen: verstelbaar
Zadelpen verend: nee
Voorvork verend: nee
Gewicht: 25 kg
Specificaties versnellingen
Versnellingen: 7 (Shimano Speed)
Type versnellingen: derailleur (Shimano RD-TX800-S)
Aandrijving: ketting
Specificaties aandrijving
Accupositie: geïntegreerd in bagagedrager
Positie aandrijving: achterwiel
Type accu: 36V 12,5 Ah / 450Wh, Lithium Ion
Acculaadtijd: 6-7 uur
Type motor: MXUS GDF07, achterwielmotor
Uitneembare accu: ja
Actieradius: ± 50 KM (gemiddeld verbruik)
Max. snelheid: 25 km/u
Specificaties display
Type display: lcd
Model display: KT LCD-5
Afneembaar display: nee
Bediening: zie handleiding (onder downloads)
Aantal ondersteuningstanden: 3 niveaus
Snelheidsindicator: ja
Batterijpercentage: ja
Walkassist: ja
Specificaties remmen
Type voorrem: V-Brake
Type achterrem: V-Brake
Specificaties accessoires
Fietsstandaard: ja, verstelbaar
Kettingkast: pistooltype
Bagagedrager: ja
Snelbinders: nee
Fietsbel: ja
Slot: nee