De sportieve BTI E-Vibe S2 stadsfiets is veelzijdig, praktisch en hoog in comfort! De perfecte e-bike voor dagelijks gebruik. De 28 inch herenfiets (met een framemaat van 54 centimeter) heeft een prachtige donkergroene kleur afgewerkt met zwarte details, die voor een mooi contrast zorgen. Met de MXUS-voorwielmotor, Shimano Nexus 7 naafversnelling en een actieradius tot 100 kilometer fiets je heerlijk weg!
De pluspunten op een rijtje:
Onderhoudsarme naafversnelling Shimano Nexus 7
Sterke accu van 375 Wh
Actieradius van 55-100 KM
Zorgeloos onderweg
Een dagje erop uit om te genieten van het goede weer? Maak je klaar voor een flinke fietstocht! Want met de E-Vibe S2 stadsfiets leg je afstanden af van 55 tot 100 kilometer (ondersteuning tot 25km/u). Toch even tussendoor rustig plaats nemen op het terras? Met het ringslot (met insteekmogelijkheid) en de verstelbare standaard staat de fiets veilig en stabiel. De sterke accu met een capaciteit van 375 Wh is mooi weggewerkt onder de bagagedrager en makkelijk uitneembaar. De accu onderweg opladen is dus geen probleem!
Comfortabele ondersteuning
De geluidsarme MXUS GDF07 voorwielmotor van de E-Vibe S2 geeft je de ideale ondersteuning. De rotatiesensor registreert het draaien van de trapas en geeft de juiste ondersteuning op basis van de snelheid van de rotatie. Ook als je weinig kracht levert, krijg je al direct een comfortabele ondersteuning. Neem daarbij de Shimano Nexus 7 naafversnelling plus vijf ondersteuningsniveaus met led-display voor optimale bediening en je gaat zorgeloos op weg!
Onderhoudsarm
De E-Vibe S2 is uitgerust met een gesloten kettingkast, Shimano Nexus 7 naafversnelling en MXUS-voorwielmotor. Deze gesloten systemen zorgen ervoor dat de draaiende onderdelen goed beschermd worden tegen invloeden van buitenaf. Hierdoor is dit BTI model een elektrische fiets die maar weinig onderhoud nodig heeft.
Sportief en solide
De ideale elektrische herenfiets met een strak en sportief ontwerp. Deze uiterlijke kenmerken in combinatie met de uitstekende specificaties en het hoge comfort maken deze e-bike een solide basis voor elke rit! Ga er een gezellig dagje op uit of fiets het dagelijkse ritje naar je werk.
Laat je verrassen door de functionaliteit en het sportieve karakter van de E-Vibe S2!
Specificaties:
Kleur: donkergroen (metallic)
Kleur model: Dark Green Metallic Glossy (YS-8980)
Geslacht: heren
Materiaal frame: aluminium
Materiaal velg: aluminium
Banden: CST C-1880 40-622 (zwart)
Zadel: DDK Sport
Handgrepen: Propalm Ergo
Wielmaat: 28 inch
Framemaat: 54 cm
Stuurpen: verstelbaar, Quill
Zadelpen verend: ja
Voorvork: verend: ja
Gewicht: 27 kg
Specificaties versnellingen:
Versnellingen: 7 (Shimano Nexus)
Type versnellingen: naafversnelling
Specificaties aandrijving:
Accupositie: geïntrigeerd in bagagedrager
Positie aandrijving: voorwiel
Type accu: 36V 10,4 Ah / 375wh, Lithium Ion, WP-FN-01
Acculaadtijd: 6 - 7uur
Type motor: MXUS GDF07, voorwielmotor
Uitneembare accu: ja
Actieradius: 55-100 KM
Max. snelheid: 25 km/u
Specificaties display:
Type display: led
Model display: KT-LCD5
Afneembaar display: nee
Displaybediening: ja
Aantal ondersteuningstanden: 5 niveaus
Walkassist: ja
Specificaties remmen:
Type voorrem: V-Brake
Type achterrem: V-Brake
Specificaties verlichting:
Verlichting voor: Spanning Brio 15lux (accu)
Verlichting achter: Spanninga Duxo (accu)
Specificaties accessoires:
Fietsstandaard: ja, verstelbaar
Kettingkast: gesloten
Jasbeschermers: ja
Bagagedrager: ja
Snelbinders: ja
Fietsbel: ja
Slot: ringslot met insteekmogelijkheid (Abus 4850LH)
Afmontage fiets
Voor € 59,95 maken onze ervaren monteurs de fiets rijklaar. Je hoeft bij levering zelf alleen de pedalen, het zadel en stuur en eventueel de voordrager op de fiets te monteren. Gebruik hierbij onze handleiding. Bij elektrische fietsen wordt daarnaast de accu opgeladen en het computersysteem geïnstalleerd. Wij adviseren daarom elektrische fietsen altijd door onze monteurs te laten afmonteren.