De Avalon E-Cargo is een zeer stijlvolle stadsfiets en tegelijkertijd geschikt voor al je doeleinden. De 28 inch damesfiets (met een framemaat van 56 centimeter) heeft een prachtige matzwarte kleur afgewerkt met bruine details, die voor een contrast zorgen. Met de AKM-voorwielmotor, Shimano Nexus 7 naafversnelling, de robuuste Rollerbrake, effectieve V-brake en een actieradius tot 100 kilometer fiets je zonder problemen de week door.
Een goede basis is het begin!
Waar je ook naartoe fietst de E-Cargo elektrische stadsfiets neemt je mee! Samen leg je afstanden af van 70 tot 100 kilometer (ondersteuning tot 25km/u). Parkeer je de fiets onderweg of op locatie? Met het Axa Defender ringslot (met insteekmogelijkheid), de standaard en een stuurslot staat de fiets veilig en stabiel. De 432 Wh accu is mooi weggewerkt onder de bagagedrager en makkelijk uitneembaar. De accu onderweg opladen is dus geen probleem!
Oneindig veel support
De Avalon E-Cargo helpt je altijd en overal vooruit. Dankzij de AKM-voorwielmotor beschik je over een goed basis. De rotatiesensor registreert het draaien van de trapas en geeft de juiste ondersteuning op basis van de snelheid van de rotatie. Ook als je weinig kracht levert, krijg je al direct een comfortabele ondersteuning. Neem daarbij de Shimano Nexus 7 naafversnelling plus de vijf ondersteuningsniveaus en luxe lcd-display voor optimale bediening en het totaalpakket is compleet!
Laag in onderhoud
De E-Cargo is uitgerust met een gesloten kettingkast, Shimano Nexus 7 naafversnelling, Rollerbrake achter en AKM-voorwielmotor. Deze gesloten systemen zorgen ervoor dat de draaiende onderdelen goed beschermd worden tegen invloeden van buitenaf. Hierdoor is dit een e-bike die maar weinig onderhoud nodig heeft.
Een fluitende rit
Op de fraai vormgegeven Avalon E-Cargo voel jij je helemaal op je gemak. Van een intensieve sporttraining tot je drukke werkweek en weer relaxen thuis. De perfecte damesfiets die je in elke situatie op weg helpt. Ontdek de veelzijdigheid van deze praktische e-bike.
Specificaties:
Kleur: matzwart
Kleur details: bruin
Geslacht: dames
Materiaal frame: aluminium
Materiaal velg: aluminium
Zadel: Selle comfort Retro (bruin)
Wielmaat: 28 inch
Framemaat: 56 cm
Stuurpen: vast
Zadelpen verend: nee
Voorvork: verend: nee
Modeljaar: 2022
Specificaties versnellingen:
Versnellingen: 7 (Shimano Nexus)
Type versnellingen: naafversnelling
Specificaties aandrijving:
Accupositie: geïntrigeerd in bagagedrager
Positie aandrijving: voorwiel
Type accu: 36V 12Ah / 432wh, Lithium Ion, Samsung Cells
Type motor: AKM, voorwielmotor
Uitneembare accu: ja
Actieradius: 70-100 KM
Max. snelheid: 25 km/u
Specificaties display:
Type display: lcd
Displaybediening: ja
Batterijindicatie: ja
Aantal ondersteuningstanden: 5 niveaus
Specificaties remmen:
Type voorrem: V-Brake
Type achterrem: Rollerbrake
Specificaties verlichting:
Verlichting voor: led
Verlichting achter: led
Specificaties accessoires:
Fietsstandaard: ja
Kettingkast: gesloten
Bagagedrager: ja
Snelbinders: ja
Fietsbel: ja
Stuurslot: ja
Slot: ja, ringslot met insteekmogelijkheid (Axa Defender)
Afmontage fiets
Voor € 59,96 maken onze ervaren monteurs de fiets rijklaar. Je hoeft bij levering zelf alleen de pedalen, het zadel en stuur en eventueel de voordrager op de fiets te monteren. Gebruik hierbij onze handleiding. Bij elektrische fietsen wordt daarnaast de accu opgeladen en het computersysteem geïnstalleerd. Wij adviseren daarom elektrische fietsen altijd door onze monteurs te laten afmonteren.